depilacja dla mężczyzn

Każda część ciała w tej samej cenie

Kliknij na wybraną część ciała i zapoznaj się z opisem zabiegu. Kup online, zadzwoń do nas i umów się na wizytę.

Epilira to połączenie najwyższej klasy laserów diodowych do trwałej depilacji i atrakcyjnych cen.. Partnerem technologicznym naszej firmy jest Lumenis- czołowy producent laserów LightSheer Duet. Marka epilira ponad 5 lat temu, jako pierwsza w Polsce wprowadziła do swojej oferty depilację laserową bez limitu. Depilacja laserowa każdej części ciała bez względu na jej powierzchnię kosztuje 169 PLN. Każda kolejna część ciała kosztuje o 49 PLN mniej. Bestsellerem roku 2017 i 2018 stała się oferta pakietowa bez limitu w ramach której Pacjent może korzystać z zabiegów co 10 tygodni przez okres 2 lat dowolną ilość razy. Tak długi okres obowiązywania pakietu w przeważającej większości przypadków pozwala na całkowite pozbycie się problemu niechcianego owłosienia.

Przed każdą pierwszą wizytą gwarantujemy bezpłatną konsultację, której celem jest wyeliminowanie przeciwwskazań i zakwalifikowanie do zabiegu depilacji laserem LightSheer Duet. Na każdym etapie współpracy oferujemy opiekę lekarską oraz możliwość bezpłatnych konsultacji.

Każda część ciała w tej samej cenie

Kliknij na wybraną część ciała i zapoznaj się z opisem zabiegu. Kup online, zadzwoń do nas i umów się na wizytę.

Epilira to połączenie najwyższej klasy laserów diodowych do trwałej depilacji i atrakcyjnych cen. Partnerem technologicznym naszej firmy jest Lumenis- czołowy producent laserów LightSheer Duet. Marka epilira ponad 5 lat temu, jako pierwsza w Polsce wprowadziła do swojej oferty depilację laserową bez limitu. Depilacja laserowa każdej części ciała bez względu na jej powierzchnię kosztuje 169 PLN. Każda kolejna część ciała kosztuje o 49PLN mniej. Bestsellerem roku 2017 i 2018 stała się oferta pakietowa bez limitu w ramach której Pacjent może korzystać z zabiegów co 10 tygodni przez okres 2 lat dowolną ilość razy. Tak długi okres obowiązywania pakietu w przeważającej większości przypadków pozwala na całkowite pozbycie się problemu niechcianego owłosienia.

Przed każdą pierwszą wizytą gwarantujemy bezpłatną konsultację medyczną, której celem jest wyeliminowanie przeciwwskazań i zakwalifikowanie do zabiegu depilacji laserem LightSheer Duet. Na każdym etapie współpracy oferujemy opiekę lekarską oraz możliwość bezpłatnych konsultacji.

 

Created by Support Media