depilacja dla mężczyzn

Każda część ciała w tej samej cenie

Kliknij na wybraną część ciała i zapoznaj się z opisem zabiegu. Kup online, zadzwoń do nas i umów się na wizytę.

Epilira to połączenie najwyższej klasy laserów diodowych do trwałej depilacji i atrakcyjnych cen.. Partnerem technologicznym naszej firmy jest Lumenis- czołowy producent laserów LightSheer Duet. Marka epilira jako pierwsza w Polsce wprowadziła do swojej oferty depilację laserową bez limitu. Depilacja laserowa każdej części ciała bez względu na jej powierzchnię jest w tej samej cenie. Każda kolejna część ciała jest tańsza. Bestsellerem roku stała się oferta pakietowa bez limitu w ramach której Pacjent może korzystać z zabiegów co 8 - 10 tygodni. Długi okres obowiązywania pakietu w przeważającej większości przypadków pozwala na całkowite pozbycie się problemu niechcianego owłosienia.

Przed każdą pierwszą wizytą gwarantujemy konsultację, której celem jest wyeliminowanie przeciwwskazań i zakwalifikowanie do zabiegu depilacji laserem LightSheer Duet. Na każdym etapie współpracy oferujemy opiekę lekarską oraz możliwość bezpłatnych konsultacji.

Każda część ciała w tej samej cenie

Kliknij na wybraną część ciała i zapoznaj się z opisem zabiegu. Kup online, zadzwoń do nas i umów się na wizytę.

Epilira to połączenie najwyższej klasy laserów diodowych do trwałej depilacji i atrakcyjnych cen. Partnerem technologicznym naszej firmy jest Lumenis- czołowy producent laserów LightSheer Duet. Marka epilira jako pierwsza w Polsce wprowadziła do swojej oferty depilację laserową bez limitu. Depilacja laserowa każdej części ciała bez względu na jej powierzchnię jest w tej samej cenie. Każda kolejna część ciała jest tańsza. Bestsellerem roku stała się oferta pakietowa bez limitu w ramach której Pacjent może korzystać z zabiegów co 8 - 10 tygodni. Długi okres obowiązywania pakietu w przeważającej większości przypadków pozwala na całkowite pozbycie się problemu niechcianego owłosienia.

Przed każdą pierwszą wizytą gwarantujemy konsultację medyczną, której celem jest wyeliminowanie przeciwwskazań i zakwalifikowanie do zabiegu depilacji laserem LightSheer Duet. Na każdym etapie współpracy oferujemy opiekę lekarską oraz możliwość bezpłatnych konsultacji.

 

Created by Support Media