Ile kosztuje depilacja laserowa?

Depilacja laserowa jest coraz popularniejszym zabiegiem, który pozwala skutecznie i trwale usunąć owłosienie na ciele. Depilacja laserem LightSheer Duet jest bezkonkurencyjna w porównaniu do innych metod depilacji. Zwykle jedna seria zabiegów depilacji wystarczy, aby zapomnieć o maszynkach jednorazowych i depilatorach.

Korzyści z depilacji laserowej

Usuwamy włoski z wykorzystaniem lasera LightSheer Duet. Zabiegi wykonują kosmetolodzy, a obowiązujące procedury zostały ustalone na podstawie konsultacji z lekarzami. Dzięki temu zapewniamy bezpieczeństwo depilacji laserowej. Laser LightSheer Duet pozwala usunąć nawet 97% owłosienia, dzięki czemu zapomnisz o problemie wrastających włosków i krost po depilacji. Nigdy więcej nie będziesz mieć problemu z zacięciami na skórze. Z tych wszystkich powodów, depilacja laserowa to nie tylko wygoda, ale również oszczędność czasu i pieniędzy.

Cena depilacji laserowej jest obecnie bardzo atrakcyjna, a sam zabieg trwa maksymalnie kilkanaście minut! Włosy z pomocą lasera LightSheer Duet usuwają zarówno kobiety jak i mężczyźni. Największą popularnością wśród kobiet cieszą się zabiegi depilacji laserowej łydek, ud, okolic bikini, pachy. Bardzo często kobiety depilują też twarz i klatkę piersiową. Z kolei mężczyźni najczęściej depilują uda, łydki, brzuch, miejsca intymne i klatkę piersiowa. Równie popularne są depilacja laserowa twarzy, pleców oraz szyji i ramion.

W Epilira laserem możesz wydepilować całe ciało: bikini, szyję i barki,  brzuch, dłonie, klatkę piersiową (w tym piersi i sutki), łydki, pachy, plecy, pośladki, ręce, stopy, twarz (w tym wąsik) oraz uda.

Ile kosztuje depilacja laserowa w salonach Epilira?

Nasz cennik jest bezkonkurencyjny na rynku. Epilira oferuje zabiegi w jednakowej cenie za każdą część ciała. Niezależnie od tego czy wybierzesz dużą czy małą część ciała, zapłacisz 169 złotych! Jeśli w trakcie tej samej wizyty wykonasz więcej, niż jeden zabieg, wówczas za drugą i każdą kolejną część ciała zapłacisz 120 złotych.

To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Czy pamiętasz, że do osiągnięcia trwałego efektu konieczne jest wykonanie serii kilku zabiegów? Epilira sprzedaje zabiegi w pakietach.

Pakiet depilacji laserowej na dowolną część ciała kosztuje 999 złotych. Jeśli jednocześnie wykupisz dwa pakiety, wówczas za drugi i każdy kolejny pakiet zapłacisz 700 złotych. W takim pakiecie możesz wykorzystać do 11 zabiegów w ciągu 2 lat. Jest to idealne rozwiązanie jeśli jednocześnie chcesz depilować uda i łydki lub bikini i pachy.

Za depilację laserową całego ciała, czyli 13 części ciała, zapłacisz jedynie 4499 złotych! W pakiecie na całe ciało możesz wykorzystać do 11 zabiegów przez 2 lata.

Jeśli porównasz standardową cenę pojedynczego zabiegu (169 złotych) do średniej ceny zabiegu w pakiecie, wówczas okaże się, że cena jest jeszcze niższa! W pakiecie 999 złotych, średnia cena zabiegu depilacji laserowej to  raptem 90 złotych. 

Promocyjne oferty w Epilira

W Epilira oferujemy też atrakcyjne oferty promocyjne, które obowiązują jedynie czasowo. Zajrzyj do zakładki Promocje na naszej stronie internetowej i wybierz najlepszy dla siebie pakiet.

Najlepiej sprzedająca się obecnie oferta to pakiet za 1999 złotych. Jeśli zdecydujesz się na wykonanie depilacji laserowej na 3 części ciała, wówczas w ramach tego pakietu możesz wykonać po 9 zabiegów na każdą część ciała (średnia cena zabiegu w pakiecie to 74 złote).  Jeśli zdecydujesz się na 4 części ciała, wtedy dostajesz po 6 zabiegów na każdą część ciała (średnia cena zabiegu w pakiecie to 71 złotych). Dowolnie komponuj pakiety – pachy, uda, łydki albo bikini, pachy, łydki – to najpopularniejsze zestawy. Możesz wybierać spośród 13 części ciała!

Depilacja laserowa – atrakcyjna cena zabiegów w salonach Epilira

Obecnie oferujemy też jeden zabieg depilacji laserowej na całe ciało za jedyne 849 złotych!

Zamów pakiet już dziś przez Internet i ciesz się gładkim ciałem! W Epilira obowiązuje jedna zasada – pakiety są ważne od daty wykonania pierwszego zabiegu. Oznacza to, że kupując promocyjny pakiet dzisiaj będziesz mogła go wykorzystać po powrocie z urlopu.

Marka Epilira jest obecna na rynku od ponad 6 lat. Przez ten czas wykonaliśmy tysiące zabiegów dla kilku tysięcy klientów!

Post rating

Rating: 4
Created by Support Media